Sort by
  • Down with Love

    ★★★★

  • Pillow Talk

    ★★★½

  • Ocean's Eleven

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Break-Up

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Cyrano

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★