• Monday

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • I'm Not Here

    ★★

  • We Have Always Lived in the Castle

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • After We Collided

    ½

  • Jennifer's Body

    ★★★½

  • The Wedding Date

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • My Best Friend's Wedding

    ★★★

  • The Family Stone

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • Saint Frances

    ★★★★