RSS feed for cσυятηεү яεηεε ツ
  • The Lovebirds

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • Choke

    ★★½

  • Pooka Lives!

    ★★★★

  • Crawlers

  • The Call of the Wild

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Beyond the Law

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Ghosting: The Spirit of Christmas

  • Holiday Rush

  • A Christmas Duet

  • The Turkey Bowl

  • Turkey Drop

  • Holiday Heist

  • Write Before Christmas

  • Grand Isle

  • Christmas a la Mode

  • Feast of the Seven Fishes

  • Noelle

  • Picture a Perfect Christmas

  • Klaus

  • Pilgrim

  • Killer Sofa

    ★★

  • Countdown

  • Eli

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • The Addams Family

  • The Spooky Tale of Captain Underpants Hack-a-ween

  • Uncanny Annie

    ★★★

  • Mermaid Down

  • Inside Man: Most Wanted

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★½

  • Candy Corn

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Abominable

  • Hustlers

  • Steven Universe: The Movie

  • Joker

    ★★★

  • Haunt

    ★★★

  • Sextuplets

  • Otherhood

    ★★★★

  • Ready or Not

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

  • Point Blank

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • The Lion King

  • A.M.I.

    ★★½

  • Kidnapping Stella

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • The Influence

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★½

  • Deadcon

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Men in Black: International

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Always Be My Maybe

    ★★★★★

  • Ma

    ★★½

  • General Commander

    ★★

  • Assimilate

  • Rim of the World

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

  • Play or Die

    ★½

  • Brightburn

    ★★½

  • The Hustle

    ★★★½

  • The Intruder

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★