Sort by

CozyRy has logged 13 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Boys State

Boys State

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Le Beau Serge

Le Beau Serge

1958
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Re-Animator

Re-Animator

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Tetsuo: The Iron Man

Tetsuo: The Iron Man

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Mulan

Mulan

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Horror Noire: A History of Black Horror

Horror Noire: A History of Black Horror

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry