Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Devotion

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • White Noise

    ½

  • Barbarian

    ★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Katrina Babies

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Fire Island

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Umma

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • Aftershock

    ★★★★½

  • Nanny

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Copshop

    ★★★