• Enola Holmes

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Troop Zero

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Venom

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Final Offer

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Final Deployment 4: Queen Battle Walkthrough

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Team Darryl

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • 1922

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Olaf's Frozen Adventure

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Tergo

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Puppy!

    ★★½

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Faces Places

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Guardians

    ★★½

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Team Thor

    ★★★★

  • Ghost Team

    ★★

  • Ghostbusters

    ★★★½

  • Big Fish & Begonia

    ★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The Red Turtle

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★★