RSS feed for Jatinder
  • Host

    ★★★½

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★½

  • The Craft

    ★★★

  • The Witches of Eastwick

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sleepaway Camp

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Sound of Music

    ★★★★

  • Citizen Kane

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Meek's Cutoff

    ★★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • 13th

    ★★★★

  • Turbo

    ★★