Sort by
  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★