• Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • TINA

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Fake Famous

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • The Last Blockbuster

  • Sundown

    ★★★½

  • A Teacher

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

  • Justin Bieber: Next Chapter

  • My Friend Who Shines in the Night

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • You Sold My Rollerskates?

    ★★★½

  • Pork Chop

  • The Good Lord Bird

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • À la mode

  • A Night in Camp Heebie Jeebie

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Athlete A

  • Tape

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Mother Didn't Know

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • Beginner's Luck

    ★★★½

  • Becoming

    ★★★★

  • Face to Face Time

  • MAN 2020

  • In the Shadow of the Pines

    ★★★★

  • If you're Ready

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Query

  • Space Man

    ★★★★

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

    ★★★★

  • Sol Levante

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Blackheads

  • Double Tap

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Miss Americana

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Coffee Shop Names

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Body Patterns

  • Orgiastic Hyper-Plastic

    ★★★

  • The Turning Point

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Black Christmas

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Skywatch

    ★★★

  • Breast Friends

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • En route

    ★★★½

  • Heatwave

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • My Best Friend 'Explodes'

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • How to Build a Girl

    ★½