Craig has logged 17 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Unbeatable

Unbeatable

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Jungle

Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
R

R

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Leatherface

Leatherface

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Found Footage 3D

Found Footage 3D

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Amityville: The Awakening

Amityville: The Awakening

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Heretics

The Heretics

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
Read the review Edit this entry  
16
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
It

It

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry