• Possessor

  • Street Thief

    ★★★

  • Redwood

    ★½

  • Ryde

    ★★½

  • Killing Ground

    ★★½

  • Veronica

    ★½

  • Terrifier

    ★★★★

  • Stay

    ★★★★

  • Nails

    ★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★★

  • Headshot

    ★★½

  • Slumber

    ★★½

  • The Ritual

    ★★★½

  • Still/Born

    ★★

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★

  • Unbeatable

    ★★½

  • Man of Tai Chi

    ★★★