Sort by
  • The Last Rifleman

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Conference

    ★★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Great Escaper

    ★★★½

  • Expend4bles

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • Night of the Hunted

    ★★

  • Reptile

    ★★★½

  • In the Land of Saints and Sinners

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

  • Strays

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • God Is a Bullet

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Arnold

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Kandahar

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • The Mother

  • AKA

    ★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Malum

    ½

  • Renfield

    ★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • It Lives Inside

  • Appendage

    ★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½