Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Puss in Boots

    ★★½

  • Shrek 2

    ★★★½

  • Critical Condition

    ★★★

  • Freejack

    ★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Ron White: If You Quit Listening, I'll Shut Up

    ★★★½

  • Fatale

    ★½

  • Joe Rogan: Strange Times

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★½