• Sorry to Bother You

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • How to Lose a Guy in 10 Days

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Fifty Shades of Grey

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • House of Gucci

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Zola

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★