RSS feed for Matt
  • The Lion King

    ★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Murder by Decree

    ★★½

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★

  • Lady Macbeth

    ★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Inferno

    ★½

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Long Shot

    ★★½

  • Last Flag Flying

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Leave No Trace

    ★★½