Sort by
  • Thanksgiving

    ★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • The Killer

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Red, White & Royal Blue

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

  • Strange Way of Life

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Swarm

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

  • Adult Swim Yule Log

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Entergalactic

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

  • Blonde

  • Pinocchio

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

  • TÁR

  • Not Okay

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • They/Them

  • One Piece Film Red

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Will-o’-the-Wisp

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • The Five Devils

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Enys Men

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys