Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Infiesto

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Kangaroo Valley

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • Girl in the Picture

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★