Sort by
  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Indiana Jones Collection

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor Collection

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Crush

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Northman

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Morbius

    ½