Crono has logged 13 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Return of the Living Dead

The Return of the Living Dead

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blue Is the Warmest Color

Blue Is the Warmest Color

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Amélie

Amélie

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
In Your Eyes

In Your Eyes

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Overlord

Overlord

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry