• Dashcam

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Scariest Monsters in America

    ★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Student Body

    ★★½

  • Slapface

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Hellblazers

    ★★★

  • The Runner

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Last Radio Call

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The Wasteland

    ★★★

  • Beanie Mania

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Smut Without Smut: Satanic Horror Nite

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Death Valley

    ★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Planet Dune

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • The Seed

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★½

  • Take Back the Night

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★

  • Superhost

    ★★★

  • King Knight

    ★★★

  • Dune World

    ★★★

  • 6:45

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Knifecorp

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • The Deep House

    ★★★★

  • False Positive

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★