• Host

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Leaving Neverland

  • Orange Vampires

  • Taiwan Night Market

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Summer Lake Massacre

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Bonehill Road

    ★★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Cult of Chucky

    ★★★★½

  • Gerald's Game

    ★★★½

  • It

    ★★★★

  • Hooker with a Hacksaw

    ★★★★

  • Let the Corpses Tan

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • Jurassic School

    ★★★½

  • T2 Trainspotting

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Cannibal Cop

    ★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★

  • Amanda Knox

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★½

  • For the Plasma

    ★★★★

  • Absolutely Fabulous: The Movie

    ★★½

  • The Shallows

    ★★★★

  • Hush

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★★

  • The Love Witch

    ★★★★★

  • Krampus

  • #Horror

    ★★★

  • Terror Toons 3

    ★★★★½

  • Carver

    ★★★

  • Bone Tomahawk

    ★★★★

  • Evolution

    ★★★★½

  • Paranormal Extremes: Text Messages from the Dead

    ★★★

  • American Reflexxx

  • Knock Knock

    ★½

  • The Witch

    ★★★★½

  • Late Phases

    ★★★

  • Last Shift

    ★★★

  • American Mummy

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★★½

  • 666: Devilish Charm

    ★★★

  • Buzzard

    ★★★★½

  • Nymph

    ★★★½

  • Kumiko, the Treasure Hunter

    ★★★★

  • The Babadook

  • The Price of Gold

  • Cryptic Plasm

    ★★★

  • Curse of Chucky

    ★★★★

  • The Green Inferno

  • Oculus

    ★★

  • Under the Skin

    ★★★★★

  • The Demon's Rook

    ★★★★½

  • Fateful Findings

    ★★★★½

  • The Conjuring

    ★★

  • Silent Hill: Revelation 3D

    ★★★½

  • Berberian Sound Studio

  • Maniac

    ★½

  • Excision

  • Toad Road

    ★★★½

  • Foxfur

    ★★★★½

  • Catnip: Egress to Oblivion?

  • 1313: Cougar Cult

    ★★★

  • Room 237

    ★★★½

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★½

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★★½

  • Black Mirror: The National Anthem

    ★★★★