Drew has logged 27 entries for films during June 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
In the Folds of the Flesh

In the Folds of the Flesh

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Nymph

Nymph

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Perfect Bride

The Perfect Bride

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dr. Devious: More Dance in Cyberspace

Dr. Devious: More Dance in Cyberspace

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
What Ever Happened to Baby Jane?

What Ever Happened to Baby Jane?

1962
×
★★★★★
Edit this entry  
27
House

House

1986
×
★★★½
Edit this entry  
26
Cemetery Gates

Cemetery Gates

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wendigo

Wendigo

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Séance

Séance

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Fatal Desire

Fatal Desire

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Nude Vampire

The Nude Vampire

1970
×
★★★½
Edit this entry  
23
She's Too Young

She's Too Young

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Schoolgirl Hitchhikers

Schoolgirl Hitchhikers

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Co-ed Call Girl

Co-ed Call Girl

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Demoniacs

The Demoniacs

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sleeping with the Devil

Sleeping with the Devil

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zombie Lake

Zombie Lake

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
19
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
17
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
I Know Who Killed Me

I Know Who Killed Me

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Battling Amazons

Battling Amazons

1987
×
★★★★
Edit this entry  
12
Hell's Highway

Hell's Highway

2002
×
★★★½
Edit this entry  
09
Bloody Birthday

Bloody Birthday

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Abby

Abby

1974
×
★★★★
Edit this entry  
07
Halloween

Halloween

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Cropsey

Cropsey

2009
×
★★★
Edit this entry