• Avatar 5

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • Sock Six

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • 12 oz. Mouse: Re-Seasoned

  • Capone

    ★★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • Red Letter Media Behind the Scenes : Space Cop

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Sonic Rebuilt

    ★★★

  • Devs

    ★★★½

  • Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Cuties

  • Interspecies Reviewers

    ★★½

  • Dracula

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Cats

  • 93rd Annual Macy's Thanksgiving Day Parade

  • Helluva Boss

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Hazbin Hotel

    ★★

  • The Fall

  • Watchmen

  • The Irishman

    ★★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★½

  • VHYes

    ★½

  • The Greatest Show on Earth

    ★★★★★

  • Undone

    ★★★

  • The I-Land

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The Platform

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★½

  • Nebula

    ★★★★

  • Wishing Apple

  • Anima

    ★★★

  • Good Omens

    ★★★★★

  • Cans Without Labels

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Promare

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Hellboy

    ★★

  • Mr. Pregnant

    ★★★★

  • Gemusetto Machu Picchu

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Greener Grass

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

  • Serenity

  • Escape Room

    ★★★

  • Pumpkin Song

  • The Disastrous Life of Saiki K.

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Shrek Retold

    ★★★

  • Umbilical World

    ★★★★

  • 92nd Annual Macy's Thanksgiving Day Parade

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • May I Please Enter

    ★★★★