Sort by
  • Stutz

    ★★★½

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • ★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★

  • Echoes

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • 38 at the Garden

    ★★★½

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • The Stranger

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★½

  • The Gringo Papi

    ½

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Pieces of Her

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Dropout

    ★★★★