Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Sister Death

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Rookie

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Prom Pact

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Labyu with an Accent

  • Deleter

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Maid in Malacañang

    ½

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Metal Lords

    ★½

  • Incantation

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Love Is Color Blind

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Uncertain Snow

    ★★★★

  • Katips

    ★★★½

  • Louise

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Contretemps

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Unholy

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★½

  • Moxie

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★