Sort by

ENA. has logged 25 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Host

Host

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Goyo: The Boy General

Goyo: The Boy General

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Heneral Luna

Heneral Luna

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Intern

The Intern

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Juno

Juno

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Moxie

Moxie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Perfect Man

The Perfect Man

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Orphan

Orphan

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry