• Till Death

    ★★★½

  • The Sandlot

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • F9

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Luca

    ★★½

  • Censor

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • The Vigil

    ★★★½