Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Tração

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★★

  • Elvis

  • Aftersun

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

  • Bodies Bodies Bodies

  • The Batman

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Tragedy of Macbeth

  • Cry Macho

  • Dune

  • The Power of the Dog

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Memoria

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Annette

  • Wheel of Fortune and Fantasy

  • Mank

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Trial of the Chicago 7

  • Still Processing

  • The Devil All the Time

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Tenet

  • Hamilton

  • 8:46

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Normal People

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Marc Maron: End Times Fun

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • The Invisible Man

  • Emma.

  • Palm Springs

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Louis Theroux: Selling Sex

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

  • 1917

  • The Irishman: In Conversation