Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Groot's Pursuit

    ½

  • Groot Takes a Bath

    ½

  • The Little Guy

    ½

  • Groot's First Steps

    ½

  • Prey

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ½

  • Aftermath

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Unplugging

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Blacklight

    ½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Army of Thieves

    ★½

  • Encanto

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Spencer

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • The Ice Road

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • F9

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • 22 vs. Earth

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Soul, Improvised

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Yes Day

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Tom & Jerry

    ½

  • Cookie Num Num

    ★★

  • Dancing with the Cars

    ½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ½

  • A Day in the Life of the Dead

    ½

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ½

  • Soul of the City

    ½

  • Dory Finding

    ½

  • Unparalleled Parking

    ½

  • To Fitness and Beyond

    ½

  • WandaVision

    ★★½

  • Burrow

  • Long Toast

    ★★★