RSS feed for Cuervo_Funebre

Cuervo_Funebre has logged 20 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Attraction

Attraction

2017
×
★★★
Edit this entry  
01
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Loving

Loving

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★
Edit this entry  
28
Colossal

Colossal

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Requisitos para ser una persona normal

Requisitos para ser una persona normal

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Guardians

Guardians

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Logan

Logan

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Passengers

Passengers

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Lady Bloodfight

Lady Bloodfight

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Momentum

Momentum

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry