Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Saw X

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

    ½

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Wanton

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Making of The Last of Us

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Sanctuary

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Lad Goodbye

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Men

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • EO

    ★★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Cool Blue Car

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Morbius

    ½