Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Titanic 666

  • Drowning in Secrets

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Black Friday

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Escape the Undertaker

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • My Son

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Guilty

    ★★★★

  • Kate

    ★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw