Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★
Edit this entry  
10
Peter Pan Goes Wrong

Peter Pan Goes Wrong

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Titanic 666

Titanic 666

2022
×
Edit this entry  
20
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★
Edit this entry  
04
Vampire's Kiss

Vampire's Kiss

1988
×
★★★
Edit this entry  
27
X

X

2022
×
★★★
Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★★★
Edit this entry  
04
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
★★★
Edit this entry  
21
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Mortuary Collection

The Mortuary Collection

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
Copshop

Copshop

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★★
Edit this entry  
19
Scream

Scream

2022
×
★★
Edit this entry  
14
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★
Edit this entry  
10
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★
Edit this entry  
04
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
Lamb

Lamb

2021
×
★★★
Edit this entry  
29
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★
Edit this entry  
28
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
Edit this entry  
21
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★
Edit this entry  
15
Antlers

Antlers

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
Jack Frost

Jack Frost

1979
×
★★★
Edit this entry  
07
P2

P2

2007
×
★★★
Edit this entry  
07
Titane

Titane

2021
×
★★
Edit this entry  
06
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
The Children

The Children

2008
×
★★★
Edit this entry  
27
Black Friday

Black Friday

2021
×
★★
Edit this entry  
22
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★
Edit this entry  
10
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
Slumber Party Massacre

Slumber Party Massacre

2021
×
★★
Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★
Edit this entry  
10
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
★★
Edit this entry  
10
Escape the Undertaker

Escape the Undertaker

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
V/H/S/94

V/H/S/94

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
Scare Me

Scare Me

2020
×
★★★
Edit this entry  
25
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Edit this entry  
24
My Son

My Son

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Prom Night

Prom Night

1980
×
★★
Edit this entry  
19
Muppet Treasure Island

Muppet Treasure Island

1996
×
★★★
Edit this entry  
15
Grabbers

Grabbers

2012
×
★★★
Edit this entry