• Marmaduke

    ★★

  • Morbius

    ½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Cold Wind Blowing

    ½

  • Clowning

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★★

  • The In Between

    ★½

  • Christmas ...Again?!

    ½

  • Licorice Pizza

  • Pups Alone

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★½

  • Lantern's Lane

    ½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Attached: Paranormal

    ½

  • The Manor

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

  • The Guilty

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ★½

  • Crabs!

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★½

  • Baby Oopsie

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★

  • Cannibal Troll

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Spine of Night

  • Yes Day

    ★★

  • Sharks of the Corn

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Attack of the Giant Blurry Finger

    ½

  • Death to 2020

    ★★★★★

  • Slayed

    ★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Retreat

  • Cadaver

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • The Return

    ★★½

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ½

  • The Dinner Party

    ★½

  • Scoob!

    ★★★

  • Penance Lane

    ★★

  • Agent Toby Barks

    ★½

  • Corona Zombies

    ½

  • Onward

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★

  • The Grudge

    ★★★

  • Dolittle

    ★★★★★

  • Cats

    ½

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Killer Sofa

    ★★★

  • Countdown

    ★★★

  • The Mandela Effect

    ★★

  • Eli

    ★★★★½

  • The Addams Family

    ★★★★½