Sort by
  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • You People

    ½

  • Plane

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★½

  • The Old Way

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

  • Strange World

    ★★½

  • The Murmuring

  • The Viewing

    ★½

  • Dreams in the Witch House

    ½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

  • Christmas Bloody Christmas

  • Hellraiser

    ½

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Good Night Oppy

    ★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★½

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★