• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • A VHS Christmas Carol

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★★½

  • Descendants 3

    ★½

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • The Solve It Squad Returns!

    ★★★★

  • Firebringer

    ★★★★

  • Twisted: The Untold Story of a Royal Vizier

    ★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★★