Sort by
  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Kimi

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Old

    ★★★½

  • The North Water

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Robert Downey: Moment to Moment

  • Outside Noise

    ★★★★

  • Mare of Easttown

  • The Big Trim

    ★★★½

  • SANKARA

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Prisoners of the Ghostland

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • Music, Money, Madness… Jimi Hendrix Live In Maui

  • Mank

    ★★★★

  • Moments Like This Never Last

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★½

  • In the Air Tonight

  • Mangrove

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★

  • The Inheritance

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Build the Wall

    ★★★½

  • Tenet

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Angel of Death 3D

  • The Wrong Missy

  • Capone

    ★★★½

  • New York New York

  • I've Been Afraid

  • Jay Sebring....Cutting to the Truth

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★★½

  • How to Overthrow the US Government (Legally)

    ★★★★

  • Feels Good Man

  • Tesla

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Time

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • Cats

  • Duck Duck

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Wasteland No. 2: Hardy, Hearty

    ★★★★½

  • Mister America

  • The Booksellers

  • Caterina

  • Laying Out

    ★★★★

  • The Sky Is Clear and Blue Today

  • Gemini Man

    ★★★★