Sort by
  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • King of Kotha

    ★★★

  • Jailer

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • See You On Venus

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Maaveeran

    ★★

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Satyaprem Ki Katha

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Adipurush

    ½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Por Thozhil

    ★★★

  • Bloody Daddy

  • Extraction 2

    ★★★

  • Veeran

    ★★★

  • Katharbasha Endra Muthuramalingam

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Kasethan Kadavulada

    ½

  • Thrishanku

    ★★★½

  • Kazhuvethi Moorkkan

    ★★★½

  • About My Father

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★½

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★

  • Pichaikkaran 2

    ★½

  • Maruthi Nagar Police Station

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★½

  • The Mother

    ★★★½

  • Godspeed

    ★★★½

  • Snag

    ★★½

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★½

  • AKA

    ★★★

  • Big George Foreman

    ★★★½

  • Agent

    ★★

  • The Black Demon

    ★★

  • Robots

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Kadina Kadoramee Andakadaham

    ½

  • The Tank

    ★★½

  • Yaanai Mugathaan

  • Tamilarasan

    ★★

  • Kisi Ka Bhai... Kisi Ki Jaan

    ½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Virupaksha

    ★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

  • Ghosted

    ★★★½

  • Nefarious

    ½

  • Soppana Sundari

    ★★★

  • Rudhran

    ½

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Gumraah

    ★★★

  • Chupa

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Pathu Thala

    ★★½

  • Dasara

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½