Sort by

Halsted has logged 13 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Only Lovers Left Alive

Only Lovers Left Alive

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Golden Compass

The Golden Compass

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Over the Garden Wall

Over the Garden Wall

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★★
Edit this entry  
18
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
16
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
Edit this entry  
27
The Kindergarten Teacher

The Kindergarten Teacher

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★
Edit this entry