Sort by
  • Kill Her Goats

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Hunger

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

  • Somebody I Used to Know

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Best of Stand-Up 2022

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★½

  • The Big 4

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Don’t Fuck In The Woods 2

  • Hellraiser

    ★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Mad Heidi

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Price We Pay

    ★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Fall

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★★

  • Candy Land

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★½

  • Willing to Go There

  • Nope

    ★★★½

  • The Reef: Stalked

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Detective vs. Sleuths

    ★½

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★