Sort by
  • Saw X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Influencer

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Some Visitors

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Vampir

    ★★

  • The Manor

    ★★★½

  • The Seed

    ★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • Two Witches

  • Malignant

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Superhost

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★

  • Don't Breathe 2

  • Mad God

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Unholy

    ★★

  • Seaspiracy

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Cowgirls vs. Pterodactyls

    ★★★

  • From the Depths

    ★½

  • Come Play

  • Cadaver

    ★★★

  • The Old Ways

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Death of Me

    ★★½

  • The Stylist

    ★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • Host

    ★★½

  • Breeder

    ★★★

  • Becky

    ★★★

  • The Droving

    ★★★½

  • Lucky

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Ouija Shark

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • The Night House

    ★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • The Grudge

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Yummy

    ★★★½

  • The Tombs

    ★★

  • Armageddon Gospels

    ★½

  • Killer Sofa

    ★★★

  • Winter's Blood

  • Countdown

    ★★½

  • The Village in the Woods

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Luz: The Flower of Evil

    ★★★