• Gold

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Finch

    ★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Intrusion

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • My Son

    ★★★½

  • The Mad Women's Ball

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Prey

    ★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Alpinist

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • 7 Prisoners

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Beckett

    ★★★

  • The Trip

    ★★★½

  • Escape from Mogadishu

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★½

  • Titane

    ★★½

  • Blue Bayou

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Midnight

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★½

  • Settlers

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★½

  • Infinite

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Ferry

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Here Today

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • Recalled

    ★★½

  • Voyagers

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Black Box

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • I'm Your Man

    ★★★½

  • Best Sellers

    ★★½

  • Crisis

    ★★★

  • Crazy About Her

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Land

    ★★★