hasna has logged 13 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Kedi

Kedi

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Cats

Cats

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
Tig Notaro: Happy To Be Here

Tig Notaro: Happy To Be Here

2018
×
Edit this entry  
06
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★½
Edit this entry