Sort by
  • The Division

  • Uncharted

  • F9

  • Spiral: From The Book of Saw

  • Antlers

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★½

  • Host

    ★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Extraction

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

  • Pandemic: COVID-19

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Mulan

  • Hillary

    ½

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Wuhan: The Long Night

  • ZeroZeroZero

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Cuties

    ★½

  • The Outsider

    ★★★½

  • The Grudge

    ½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Murder of Nicole Brown Simpson

    ½

  • Little Women

    ★★★★

  • Black Christmas

  • 1917

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ½

  • Death Stranding: The Making of Timefall

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Hazbin Hotel

    ★½

  • Watchmen

    ★★½

  • The Forest of Love

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Doom: Annihilation

    ½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Murder in the Bayou

    ★★★★

  • Unbelievable

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • The Fanatic

    ½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★

  • Airplane Mode

  • Full Force

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • The Lion King

    ½

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Avengement

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★