Sort by
  • The Greatest Night in Pop

    ★★★★

  • The Court Jester

    ★★½

  • Destroy All Neighbors

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★

  • Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie

    ★★★½

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

    ★★½

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

    ★★★½

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Genie

    ★★½

  • Good Burger 2

    ★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • The ABCs of Book Banning

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • Island in Between

    ★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Chappelle's Home Team - Luenell: Town Business

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★½

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★½

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★½

  • Groot Noses Around

    ★★★

  • Are You My Groot?

    ★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • The Last Repair Shop

    ★★★★

  • NYAD

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Rustin

    ★★½

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Strays

    ★★

  • The After

    ★★½

  • The Barber of Little Rock

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Arnold

    ★★★½

  • THE DAYS

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Cam Closer II

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★