Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • Daily Dose of Sunshine

    ★★★

  • Ballerina

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Sleep Call

    ★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Don't Buy the Seller

    ★★½

  • Mask Girl

    ★★★★½

  • The Monkey King

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Ganjil Genap

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Childe

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • BITCH X RICH

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • Bukannya Aku Tidak Mau Nikah

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Home for Rent

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Appendage

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Mavka: The Forest Song

    ★½

  • Blood Curse

    ★★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Unlocked

    ★★½

  • Katarsis

    ★★★½

  • Cherish & Ruelle

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★★★★

  • Dear David

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • The Glory

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Tumbal Kanjeng Iblis

  • Check the Store Next Door 2

    ★★★

  • The Big 4

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Qorin

    ★½

  • Like & Share

    ★★★½

  • Sacred 2

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Perempuan Bergaun Merah

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Rumah Kaliurang

    ½

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★½

  • The Communion Girl

    ★★★

  • Unwelcome

    ★★★½

  • The Womb

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Jailangkung: Sandekala

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Me Time

    ★½

  • Seoul Vibe

    ★★½

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½