RSS feed for Angus

Angus has rated 51 films ★½ .

  • 3 from Hell

    ★½

  • Wild Wild West

    ★½

  • Hellraiser III: Hell on Earth

    ★½

  • Cube 2: Hypercube

    ★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★½

  • Madagascar

    ★½

  • The Little Vampire

    ★½

  • Joseph: King of Dreams

    ★½

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Jurassic Park III

    ★½

  • The Eagle

    ★½

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★½

  • Transformers

    ★½

  • Shrek the Third

    ★½

  • Elizabeth: The Golden Age

    ★½

  • Hannibal Rising

    ★½

  • Shark Tale

    ★½

  • The Da Vinci Code

    ★½