RSS feed for Angus

Angus has rated 49 films ★★½ .

  • War Dogs

    ★★½

  • Child's Play 3

    ★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★½

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★½

  • Scooby-Doo and the Alien Invaders

    ★★½

  • Dinosaur

    ★★½

  • The Patriot

    ★★½

  • Lara Croft: Tomb Raider

    ★★½

  • Jackass 3.5

    ★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★½

  • The Simpsons Movie

    ★★½

  • Severance

    ★★½

  • Saw III

    ★★½

  • Cars

    ★★½

  • Fury

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Seeking a Friend for the End of the World

    ★★½

  • The Neon Demon

    ★★½