RSS feed for Angus

Angus has rated 71 films ★★ .

  • Lake Placid

    ★★

  • Batman & Robin

    ★★

  • About Schmidt

    ★★

  • The Return of Jafar

    ★★

  • Predator 2

    ★★

  • The Longest Yard

    ★★

  • Scary Movie

    ★★

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★

  • Scary Movie 2

    ★★

  • Rat Race

    ★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★

  • Saw IV

    ★★

  • Rush Hour 3

    ★★

  • The Chronicles of Riddick

    ★★

  • Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life

    ★★

  • Jeepers Creepers 2

    ★★

  • Something's Gotta Give

    ★★

  • The Incredible Hulk

    ★★