RSS feed for Angus

Angus has rated 110 films ★★★ .

  • Deep Blue Sea

    ★★★

  • Elizabeth

    ★★★

  • Donnie Brasco

    ★★★

  • Cube

    ★★★

  • As Good as It Gets

    ★★★

  • Men in Black

    ★★★

  • Romeo + Juliet

    ★★★

  • Friday

    ★★★

  • The Crow

    ★★★

  • The Godfather: Part III

    ★★★

  • Final Fantasy VII: Advent Children

    ★★★

  • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

    ★★★

  • Pokémon: Mewtwo Returns

    ★★★

  • Shanghai Noon

    ★★★

  • Ali

    ★★★

  • Yes Man

    ★★★

  • Final Fantasy: The Spirits Within

    ★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★